Duraly


Duralis (Aluform)

...je eloxovaný duralový plech kvality ALMG3 určený na gravírovanie. Eloxovaná strana plechu je ošetrená fóliou proti oderu. Materiál má 100% stálosť v exteriéri. Vzhľadom na vysokú kvalitu eloxu v metalových odtieňoch dokážete uspokojiť aj náročného zákazníka. Pri obrábaní vyžaduje DURALIS chladenie(napr. petrolejom), ináč môžu vznikať otrepy na rezných hranách.
Rozmer: 100 x 50 cm (na obj. max. rozmer 200 x 100 cm)
Hrúbka: 1mm; 1,5mm; 2mm
Farebnosti: 2 zlaté, 2 strieborné, čierna ( iné na obj.)
Poz. z výroby: Ak chcete vyrobiť informačný systém z viacerých dielov, je nutné najskôr zladiť odtiene eloxov podľa osadenia a až potom gravírovať. Eloxovanie je chemický proces a výrobca nezaručuje že dosky majú absolútne rovnaký odtieň !Duralis brus (Aluform AF-N)
...je eloxovaný duralový plech kvality ALMG1 dokonale imitujúci ´brúsené antikoro. Plech je určený na gravírovanie a na rôzne dekoračné práce, lebo je ohýbateľný. Eloxovaná strana plechu je ošetrená fóliou proti oderu. Pri obrábaní vyžaduje DURALIS chladenie(napr. petrolejom), ináč môžu vznikať otrepy na rezných hranách.
Rozmer: 1250 x 610 mm
Hrúbka: 1mm; 1,5mm; 2mm
Farebnosti: strieborný brúsený

Poz: Upozorňujeme, že duralové plechy majú eloxovaný LEN povrch, čiže nie sú eloxované do hĺbky. Po pílení je hrana dosiek strieborná (aj pri zlatom resp. farebnom durale). Pri mechanickom gravírovaní sa tiež odkryje základný (strieborný) materiál.